Умови розміщення | UA MUSIC Development

Умови розміщення

Розміщення новин на сайті uamusic.com.ua

Розміщення новин на сайті є послугою платною. Розміщення новини відбувається в день оплати за умов, що оплата відбулась за 3 години до необхідного терміну розміщення та відправлене повідомлення на адресу add.news@uamusic.com.ua. Час додавання новин з 8 години ранку до 21:00 за київським часом.

Для розміщення новини необхідно направити на електронну адресу лист с текстом новини, головним зображенням та супутніми матеріалами. Якщо необхідно вказати авторів фото та відео матеріалів, обов'язково повідомити про це в листі. (Адміністрація сайту має право змінювати розміри зображень та назви на свій розсуд за для покращення відображення новини та збільшення закікавленності читачів).

Аудіо та відео матріали повинні бути викладені на ресурси, які дозволяють вільно розповсюджувати контент на інші сайти (Youtube/Soundcloud тощо) або надати в листі письмовий дозвіл на таке розміщення на ресурсах та каналах які належать до UA MUSIC.

Розміщення новини є постійним та не видаляється з часом.

Оплата за послуги з розміщення новини на сайті включає в себе вартість роботи контент-менеджера. Вартість за розміщення не включає в себе відсотки за оплату та повинна бути оплачена замовником.

Технічні вимоги до зображень:

Головне зображення новини має бути не більше 300 кб та розміром по ширині не більше 900 пикс. Всі заглавні фото, які будуть надіслані та не відповідати умовам, будуть переоформлені за стандартами сайту.

Автор новини:

Розміщені новини прив'язуються посиланням до артиста, якщо він є в списку енциклопедії. Якщо артист відсутній, новина будет відображатись за авторством адміністрації сайту.

Список артистів

Додати нового артиста на сайт ви можете попередньо за посиланням.

Розміщення новини на сторінках соціальних мереж сайту.

Додаткове розміщення новини на сторінках соціальних мереж є також комерційною послугою та оплачується додатково. Вартість дивіться в розділі Артистам.

Розміщення відбувається в той же час що й новина на сайті. За бажанням замовник може змінити фото та заголовок окремо від новини сайту заздалегідь попередивши адміністрацію листом.

Пост на сторінках соціальних мереж сайту розміщується на постійних умовах та не видаляется.

Адміністрація сайту не видаляє коментарі до посту негативного характеру та не несе відповідальності за реакцію та кількість реакцій на пост.

Рекламне просування

Рекламне просування посту Facebook на сторінці UA MUSIC є додатковою послугою. Пост вмикається на рекламне відображення для всіх підписників сторінки (11 000 підписників).

Рекламне просування відбувається не більше 4 днів і може бути продовжено за згодою сторін та додатковим узгодженням вартості.

Адміністрація сайту не видаляє коментарі до посту негативного характеру та не несе відповідальності за реакцію на пост.

Оплата послуг відбувається в односторонньому порядку та не є поворотною за умов, що послуга була виконана.